Продавець УКРПОСТАВКА розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
110 відгуків
Облицювальна цегла скеля, рваний камінь - від 11.95 грн!!!Купити зараз!
+380 (95) 008-58-16
+380 (96) 913-00-85
УКРПОСТАВКА

Облицювальна цегла (Облицювальна цегла)

Облицювальна цегла

Він є чи не найнеобхіднішим з матеріалів на ринку будівельних матеріалів. Створений з натуральної технологічної обпаленої глини, він має величезну кількість унікальних можливостей. Лицьова цегла (облицювальна цегла) характеризується довговічністю, він зручний в роботі, екологічно чистий, має відмінний зовнішній вигляд. Різноманіття кольорів і фактур дають можливість створювати з його допомогою найцікавіші і складні архітектурні задуму, а сильна стійкість до атмосферних опадів, сонячних променів і вітру, позбавляють власника нерухомості від необхідності іноді відновлювати первісний вигляд фасаду.

Цегла облицювальний купити ціна

Як видно з назви, облицювальна цегла (облицювальна цегла), на відміну від рядового будівельного, призначений суто для декоративного оздоблення стін. Того, він має більш привабливий зовнішній вигляд, у нього більше витримана рівномірність кольору і точна калібрування. Альо облицювальна цегла виграє у стінового і по всім іншим характеристикам. Вся справа в тому, що безпосередньо фасад будівлі взаємодіє з агресивним зовнішнім світом, і саме в цьому випадку, дуже важливі характеристики, пов'язані з водопоглинанням, морозостійкістю, стійкістю до УФ променів.

При виготовленні облицювальної цегли використовують тільки високоякісні однорідні глини. Однорідний заміс сировини, якісна рівна формування, сушка, плавний рівномірний випав невеликий, дозволяють на виході виробництва отримувати продукт з однаковими, заздалегідь заданими параметрами. Для облицювальної цегли це дуже важливо, адже фасад - це обличчя будинку, і воно повинно в повному обсязі відповідати цьому своєму призначенню. Це відноситься як до промальовування малюнка, так і особливою довговічності всіх елементів цегли: на поверхні ні в якому разі недопустимі раковини, тріщини, відколи - все, що за невеликий проміжок часу може сильно зіпсувати зовнішній вигляд будівлі.

Поділ цегли на облицювальну і будівельну зародилося ще в давнину. При тодішньому рівні технологій системи випалу, привести показники до прийнятних цифр було просто неможливо. Перепалена з темними окалинами і світла недопалена цегла тоді просто застосовувався для заповнення внутрішньої частини стін або зведення якихось господарських будівель, а зараз застосовується якісний - білі-червоний, що видає при ударі мелодійний, приємний звук - для зовнішнього шару кладки - фасаду. Згодом, вдосконалення технології випалу вивело облицювальну цеглу в окремий клас фасадних будматеріалів. Якщо в старі часи червоний колір був єдиним з можливих, а тому дуже часто переховувався під великим шаром штукатурки - щоб надати будові деяку індивідуальність, то на сьогоднішній день, широке розмаїття колірних і фактурних рішень облицювальної цегли дозволяє будівельникам і власникам зробити практично будь-який фасад без додаткових матеріалів.

В даний час облицювальна цегла (облицювальна цегла) може бути і білою і зеленою, і антрацитно-чорною, і блакитною з переливами. Вже стали традиційними пісочно-червоно-коричневі тони, котрі мають сотні можливих відтінків: можливий як глибокий і рівний колір, так і строкатий, він може трохи проступати з поверхні, сильно чи не дуже змінюватися від кута зовнішнього освітлення, створювати декоративний ефект обвуглювання. Окремо стояти глазуровані лицювальні цегли, що мають видатну яскраву поверхню будь-якого можливого відтінку, що відображають навколишній ландшафт і природу, красиво переливаються в дощ і спалахують вогнем і відблисками при перших ранкових сонячних променях.

Крім стандартного розміру цегли (250х125х65мм) існують і «малоформатні» серії, "подвійні" - витягнуті в довжину, спеціальні - для кладки декоративних елементів, фігурні. Лицьова цегла (облицювальна цегла) може мати бездоганні точні пропорції або абсолютно пом'яту лицьову поверхню, рясно представлені в виробництві так звані «оксамитові» серії - коли відразу після формування цегли на глиняну масу наноситься об'єднання роз'ємні борозенки.

Особливу нішу продукції займає стильний "штучно зістарена облицювальна цегла". Після випалу в печі, на полігонах вона піддається екстремальному впливу: цеглу укладають у величезний міксер і включають його. У підсумку, на поверхні цегли залишаються відколи й потертості, характерні для старовинної споруди. Альо така облицювальна цегла за влучним висловом "міцність" зовсім не поступається звичайній: дані ці дії змінюють зовнішній вигляд цегли, майже як його змінюють дощі і вітер протягом багатьох століть, однак вони зовсім не порушують внутрішньої структури опаленої глини.

Цегла облицювальна київ

У наше століття особливу цінність має облицювальна цегла ручного формування. І тут справа не тільки в поштучному ручному контролі виробів. Така цегла пам'ятає і зберігає сліди рук, якими нікого її майстри, виготовлена з природних компонентів для екологічного комфортного життя, вона уникнула дотику "бездушних механізмів". Адже саме облицювальну цеглу ручного формування в основному використовують при реконструкціях пам " ятників старовини або при створенні сучасних особняків в традиційних стилях під старовину.

Будинок з облицювальної цегли

В ідеальному варіанті, кладка фасадів проводитися в тій же момент, коли зводяться стіни. В даному випадку облицювальна цегла (облицювальна цегла) з'єднання єднується з будівельним, утворюючи один монолітний шар. Така технологія протягом багатьох століть застосовувалася у всіх країнах по всій земній кулі і зберегла до наших часів шедеври архітектури. Але нерідко необхідно лише створити видимість акуратної кладки, посилити і облагородити стару будівлю, втілити особливу складну архітектурну думку. Для реалізації всіх ціх цілей облицювальна цегла підходить як найкраще. По-перше, вона чудово поєднується з абсолютно будь-якими матеріалами - будь то дерево, бетон, газосилікат. По-друге, облицювальна цегла створює зручний формат для утеплення - прокладки між несучою бетонною або іншою конструкцією і фасадом шару утеплювача. По-третє, завдяки невеликим розмірам цегли, можливо будь-яке повторення складних конструкцій стін, зробити які з листових або великих блокових матеріалів просто нереально. І нарешті, облицювальна цегла - це матеріал, який придатний для більшості архітектурних стилів і типів будівель - таких як будинок, багатоповерхівка, заміська резиденція, гараж, торговий павільйон, склад або просто звичайний паркан. Облицювальна цегла (облицювальна цегла) додає всій споруді солідність і міцність, а також неперевершений зовнішній вигляд.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner