Корзина
82 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Облицовочный кирпич скала, рваный камень - от 6.95 грн!!!Купить сейчас
+380950085816
+380969130085
УКРПОСТАВКА

Облицовочный кирпич (Облицювальна цегла)

Облицовочный кирпич

Він є чи не найнеобхіднішим з матеріалів на ринку будівельних матеріалів. Створений з натуральної технологічної обпаленої глини, він має величезну кількість унікальних можливостей. Лицьова цегла (лицевой кирпич) характеризується довговічністю, він зручний в роботі, екологічно чистий, має відмінний зовнішній вигляд. Різноманіття кольорів і фактур дають можливість створювати з його допомогою найцікавіші і складні архітектурні задуми, а сильна стійкість до атмосферних опадів, сонячних променів і вітру, позбавляють власника нерухомості від необхідності іноді відновлювати первісний вигляд фасаду.

Кирпич облицовочный купить цена

Як видно з назви, облицювальна цегла (облицовочный кирпич), на відміну від рядового будівельного, призначений суто для декоративного оздоблення стін. Тому, він має більш привабливий зовнішній вигляд, у нього більше витримана рівномірність кольору і точна калібрування. Але облицювальна цегла виграє у стінового і по всім іншим характеристикам. Вся справа в тому, що безпосередньо фасад будівлі взаємодіє з агресивним зовнішнім світом, і саме в цьому випадку, дуже важливі характеристики, пов'язані з водопоглинанням, морозостійкістю, стійкістю до УФ променів.

При виготовленні облицювальної цегли використовують тільки високоякісні однорідні глини. Однорідний заміс сировини, якісна рівна формування, сушка, плавний рівномірний випал, дозволяють на виході виробництва отримувати продукт з однаковими, заздалегідь заданими параметрами. Для облицювальної цегли це дуже важливо, адже фасад - це обличчя будинку, і воно повинно в повному обсязі відповідати цьому своєму призначенню. Це відноситься як до промальовування малюнка, так і особливою довговічності всіх елементів цегли: на поверхні ні в якому разі недопустимі раковини, тріщини, відколи - все, що за невеликий проміжок часу може сильно зіпсувати зовнішній вигляд будівлі.

Поділ цегли на облицювальну і будівельну зародилося ще в давнину. При тодішньому рівні технологій системи випалу, привести показники до прийнятних цифр було просто неможливо. Перепалена з темними окалинами і світла недопалена цегла тоді просто застосовувався для заповнення внутрішньої частини стін або зведення якихось господарських будівель, а зараз застосовується якісний - яскраво-червоний, що видає при ударі мелодійний, приємний звук - для зовнішнього шару кладки - фасаду. Згодом, вдосконалення технології випалу вивело облицювальну цеглу в окремий клас фасадних будматеріалів. Якщо в старі часи червоний колір був єдиним з можливих, а тому дуже часто переховувався під великим шаром штукатурки - щоб надати будові деяку індивідуальність, то на сьогоднішній день, широке розмаїття колірних і фактурних рішень облицювальної цегли дозволяє будівельникам і власникам зробити практично будь-який фасад без додаткових матеріалів.

В даний час облицювальна цегла (облицовочный кирпич) може бути і білою, і зеленою, і антрацитно-чорною, і блакитною  з переливами. Вже стали традиційними пісочно-червоно-коричневі тони, котрі мають сотні можливих відтінків: можливий як глибокий і рівний колір, так і строкатий, він може трохи проступати з поверхні, сильно чи не дуже змінюватися від кута зовнішнього освітлення, створювати декоративний ефект обвуглювання. Окремо стоять глазуровані лицювальні цегли, що мають видатну яскраву поверхню будь-якого можливого відтінку, що відображають навколишній ландшафт і природу, красиво переливаються в дощ і спалахують вогнем і відблисками при перших ранкових сонячних променях.

Крім стандартного розміру цегли (250х125х65мм) існують і «малоформатні» серії, "подвійні" - витягнуті в довжину, спеціальні - для кладки декоративних елементів, фігурні. Лицьова цегла (лицевой кирпич) може мати бездоганні точні пропорції або абсолютно пом'яту лицьову поверхню, рясно представлені в виробництві так звані «оксамитові» серії - коли відразу після формування цегли на глиняну масу наносяться об'ємні борозенки.

Особливу нішу продукції займає стильний "штучно зістарена облицювальна цегла". Після випалу в печі, на полігонах вона піддається екстремальному впливу: цеглу укладають в величезний міксер і включають його. У підсумку, на поверхні цегли залишаються відколи й потертості, характерні для старовинної споруди. Але така облицювальна цегла за влучним висловом "міцність" зовсім не поступається звичайній: дані ці дії змінюють зовнішній вигляд цегли, майже як його змінюють дощі і вітер протягом багатьох століть, однак вони зовсім не порушують внутрішньої структури опаленої глини.

Кирпич облицовочный киев

У наше століття особливу цінність має облицювальна цегла ручного формування. І тут справа не тільки в поштучному ручному контролі виробів. Така цегла пам'ятає і зберігає сліди рук, якими зробили її майстри, виготовлена з природних компонентів для екологічного комфортного життя, вона уникнула дотику "бездушних механізмів". Адже саме облицювальну цеглу ручного формування в основному використовують при реконструкціях пам'ятників старовини або при створенні сучасних особняків в традиційних стилях під старовину.

Дом из облицовочного кирпича

В ідеальному варіанті, кладка фасадів проводиться в той же момент, коли зводяться стіни. В даному випадку облицювальна цегла (облицовочный кирпич) з'єднується з будівельним, утворюючи один монолітний шар. Така технологія протягом багатьох століть застосовувалася у всіх країнах по всій земній кулі і зберегла до наших часів шедеври архітектури. Але нерідко необхідно лише створити видимість акуратної кладки, посилити і облагородити стару будівлю, втілити особливу складну архітектурну думку. Для реалізації всіх цих цілей облицювальна цегла підходить як найкраще. По-перше, вона прекрасно поєднується з абсолютно будь-якими матеріалами - будь то дерево, бетон, газосилікат. По-друге, облицювальна цегла створює зручний формат для утеплення - прокладки між несучою бетонною або іншою конструкцією і фасадом шару утеплювача. По-третє, завдяки невеликим розмірам цегли, можливо будь-яке повторення складних конструкцій стін, зробити які з листових або великих блокових матеріалів просто нереально. І нарешті, облицювальна цегла - це матеріал, який придатний для більшості архітектурних стилів і типів будівель - таких як будинок, багатоповерхівка, заміська резиденція, гараж, торговий павільйон, склад або просто звичайний паркан. Облицювальна цегла (облицовочный кирпич) додає всій споруді солідність і міцність, а також неперевершений зовнішній вигляд.

Другие статьи