Поширені питання
Почему следует выбирать облицовочный кирпич LAND BRICK для строительства дома или забора?
Кирпич облицовочный LAND BRICK - это высококачественный гиперпрессованный кирпич, который применяется для всех видов отделки и облицовки фасада здания, а также используется внутри помещений как декоративный элемент.
Покупая облицовочный кирпич LAND BRICK, Вы получаете массу преимуществ:
- долговечность;
- высокое качество от производителя;
- гарантия;
- сохранение внешнего декоративного вида на протяжении десятков лет;
- разнообразная цветовая гамма;
- различные фактуры и текстуры кирпича;
- доставка цегли по всій Україні;
- відсутність браку продукції;
- вигідна ціна на облицювальна цегла;
- можливість дозамовлення цегли в будь-який момент;
- Ви купуєте цегла безпосередньо у виробника, і, отже, економите свій бюджет!
Яку цеглу вибрати для фундаменту?
Оскільки фундамент несе у собі все конструктивне навантаження будинку, то для його будівництва слід використовувати цеглу з високими характеристиками міцності і довговічності. Наприклад, при будівництві фундаменту будинку у Києві і Київській області не більше двох поверхів слід застосовувати цеглу червону марки не менше, М-125. При більш високій поверховості будинку або важких конструкціях краще застосувати керамічну цеглу не менше М-150 марки.
Що являють собою цегляні стіни?
Цегла червона будівельна володіє значно більш високою міцністю, ніж деревина, не гниє і не жолобиться, її не руйнують комахи і грибок. Конструкції з неї чудово поєднуються з залізобетонними, що ще більш збільшує міцність всієї конструкції будівлі. Це дозволяє легко робити великі прольоти між стінами без проміжних підпор, колон. Відносно невеликі розміри цегли допомагають викладати хитромудрі конструкції, здійснювати складні архітектурні задуму.
Цей матеріал має низьку теплопровідність у поєднані з великою теплоємністю і низькою тепловіддачею. Це дає прекрасні ефекти прохолоди в цегляному приміщенні влітку і тепла взимку, особливо у Києві і Київській області.
Яким повинен бути колір цегли?
Колір будівельної цегли не має особливого значення, але для облицювального - це може мати вирішальне значення. Керамічна цегла буває будь-якого кольору при необхідності: від звичайного бурого до чорного, білого і навіть із розмитими візерунками. Технології виготовлення цегли дозволяють отримувати різні відтінки, впливає на колір і хімічний склад глини і домішок. В Україні найбільш поширена червона глина, з якої виходить червона цегла. Іноді застосовується біла глина, яка після випалу стає персикового або жовтуватого кольору.
Змішання різних сортів глини дозволяє отримати готовий виріб заданого кольору. А застосування натуральних барвників, таких як агноб і глазур дає можливість отримати практично будь-який колір. Агноб - являє собою тонкий шар білої, іноді - кольорової глини спеціально наноситися на заготівлю цегли для отримання декоративного ефекту. Глазур - особлива суміш на основі піску і інших мінералів, наноситися на опалений виріб. Після цього цегла проходити повторну термічну обробку для затвердіння глазурі. Такі цеглини з подвійним випалюванням набагато більш стійкі до зовнішнього впливу вологи і шкідливих речовин.
Що таке висоли і як від них уберегтися?
Білі соляні смуги на стінах будівель бачили багато. Це і є так звані висоли - сліди солей магнію, кальцію та ін., Які містяться практично в будь-який глині. Щоб висоли не виступали на цегляній кладці, необхідно використовувати густий цементний розчин при кладці, укладаючи його акуратно тільки на цеглу зверху, не забруднивши лицьову сторону кладки, не мочити кладку до повного схоплювання розчину, уриваючи її в разі дощу. Готову цегляну кладку можна покрити спеціальним складом для захисту від атмосферних опадів.
Який цегла треба застосовувати для будівництва дачного котеджу і як визначити «морозостійкість»?
Цикли заморожування і розморожування цегли згубно позначаються на його міцності і довговічності. У нашій країні цегла особливо піддається негативному впливу перепаду температур і вологості в процесі експлуатації. Під час лабораторних випробувань цеглу кладуть у воду на 8 годин, а потім поміщають в холодильну камеру і заморожують також на 8 годин. У цьому і полягає один цикл роботи цегли. Випробування продовжують до руйнування цегли, після чого підраховують кількість циклів заморожування, які він переніс до руйнування. Цегла повинен витримати не менше 35 циклів.
Що таке цегла облицювальна Фагот?
Цегла облицювальна ФАГОТ - це самий надійний, перевірений часом будівельний матеріал.
Основні переваги:
- висока марка міцності продукції, що виготовляється;
- високі показники морозостійкості цегли;
- низьке водопоглинання;
- має ідеальні геометричні форми;
- якісна упаковка продукції;
- дуже довгий термін служби (цегла в кладці з кожним роком набирає міцність вище і вище);
- вироби мають повний пакет документів - сертифікати відповідності, радіаційні сертифікати, паспорти якості, сертифікат ISO, протоколи випробувань;
- завод існує з 1990 року;
- сотні тисяч будинків побудовані з цього виробу;
- цегла поставляється в багато країн;
- ціна цілком порівнянна якістю виробленої продукції;
- екологічна чистота продукту;
- відсутність шлюбу;
- гарантія якості на 100 років.
Виготовляється він із екологічно чистого матеріалу - вапняку черепашнику. Має високі технологічні показники. Різноманіття фактур і кольорів цегли просто шокує - сотні найменувань. Купуючи цегла Фагот, Ви довгі роки будете милуватися фасадом Вашого будинку, який завжди буде зберігати первісний зовнішній вигляд.