Продавець УКРПОСТАВКА розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
110 відгуків
Облицювальна цегла скеля, рваний камінь - від 11.95 грн!!!Купити зараз!
+380 (95) 008-58-16
+380 (96) 913-00-85
УКРПОСТАВКА

Облицювальна цегла - це найбільш поширений будівельний матеріал, який застосовується для облицювання будівель будь-якого типу і будівництва парканів. На сьогоднішній день можна знайти аналогів за якістю, красою і частоти застосування в будівництві цього продукту. Цегла облицювальна використовується по всій Україні і має ряд відмінностей: технологія виробництва, колір і якість, лицьова структура і, звичайно ж, ціна.

Для того щоб правильно зробити облицювання будівлі цеглою, то для початку необхідно докладно вивчити класифікацію матеріалу. Після цього зробити правильний вибір не складе праці. Лицьова цегла буває двох основних типів: повнотіла та пустотіла. Цілісний вигляд, володіє високою міцністю. У пустотілої цегли невелика маса, що істотно знижує тиск на фундамент.

Облицювальна цегла LAND BRICK


Всі різновиди облицювальної цегли розрізняють за способом виробництва:

  1.  Для додання гламурного виду будівлі використовують глазурована цегла. Він виходить шляхом нанесення глазурі на заготовку.
  2.  Щоб створити на фасаді будівлі класичні візерунки і незвичайні комбінації застосовують керамічна цегла.
  3.  Якщо необхідно максимально підвищити міцність і зносостійкість об'єкта, то використовують клінкерна цегла.
  4.  Наступного вид оздоблювального матеріалу виходить шляхом напівсухого пресування. Називається він гиперпрессованным і володіє поліпшеними параметрами зносостійкості і добре витримує перепад температур.

Існує кілька варіантів укладання:

  • Найбільш поширеним видом є пряма укладання.
  • При бажанні створити стіну з різноманітними малюнками, застосовують кольоровий цегла. Такий варіант отримав назву декоративна кладка. 
  • Професійний вид кладки, що вимагає застосування складної технології називається художньою кладкою. Для цього буде потрібно розробка неповторного дизайну, а також послуги професіоналів.

Собівартість безпосередньо залежить від типу використовуваного матеріалу, складності використовуваної технології, а також від розмірів і геометрії самого об'єкта облицювання.


Для додання аристократичного вигляду будинку, багато господарів вибирають для оздоблення білий і чорний облицювальна цегла. Це широко поширений вид матеріалу. З'явився він ще в дев'ятнадцятому столітті і процес його виробництва залишається незмінним. Він володіє рядом переваг, які цінують всі будівельники. Білий і чорний цегла має точну геометрію, не схильний до впливу грибка, безпечний і довговічний матеріал, а також має відмінну звукоізоляцію.

Облицювальна цегла LAND BRICK


Неповторний вигляд можна отримати, застосувавши для облицювання жовтий і коричневий облицювальна цегла. Жовтий колір виходить в результаті застосування спеціального пігменту, який додається при виробництві, в точних пропорціях. Цей цегла відмінно переносить перепад температур, відмінно зберігає тепло і є міцним матеріалом, який прослужить дуже довго. Буває різноманітних форм, гладким або рифленим. При покупці, необхідно звертати увагу на колір, який повинен бути однорідним. Якісний продукт повинен бути без сколів і не мати тріщин. Ті, хто вибрав для обробки саме цей вид, будуть вигідно виділятися на тлі сусідніх будинків.


Особливого догляду такий вид матеріалу не вимагає. У всякому разі, це можна уточнити у виробника або у професіоналів, які займаються таким видом робіт.

Облицювальна цегла LAND BRICK рваний скеля

Облицювальна цегла дуже популярний в будівництві і обробці. Він відрізняється прекрасною якістю і має гарний зовнішній вигляд. Саме тому його часто використовують не тільки для обробки цоколя, але і створення внутрішніх перегородок в приміщенні. Особливо, якщо будинок оформлений в стилі лофт. Існує кілька видів облицювальної цегли: силікатна, керамічна і гіперпресована. Керамічна і клінкерна цегла виготовляються за допомогою випалу, а силікатні і гиперпрессованные за рахунок пресування матеріалу.

Також матеріал може відрізнятися і бути повнотілою і порожнистою. Пустотілі мають безліч круглих і довгастих отворів. За рахунок цього можуть бути збільшені теплоізоляція і знижується вага матеріалу. Цегла з порами всередині більше підходить для зведення стін, а ось для обробки фасаду застосовується цегла без отворів.

При укладанні цегли з порами майстри рекомендують укладати скловолокнисту сітку, що дозволяє знизити кількість розчину, який витрачається на роботу. З повнотілої цегли клієнтам більше подобається клінкерна через його технічних характеристик і небувалої міцності.  

У чому відмінності лицювальної цегли від звичайного?

Якщо звичайний рядовий цегла використовується для будівництва будинків, для облицювання його не використовують. Обидва виду виготовляються за різними технологіями. Крім цього облицювальна варіант ідеальний за формою і зовнішньому вигляду. Він може бути різного кольору, що дозволяє вибрати потрібний відтінок або навіть змішувати кілька з них. Звичайний цегла виготовляють без особливих проблем, а от його побратима чекає інша доля. Він повинен бути однаковим, а відхилення в ширину і довжину можуть становити всього кілька міліметрів. Звичайний цегла коштує набагато дешевше, що дозволяє використовувати його в будь-якому будівництві.

У чому ще різниця між цеглою?

Наприклад:

  • Облицювальна містить спеціальні барвники, які дозволяють йому отримати бажаний відтінок. З цієї причини він дуже цінується для оформлення фасадів і внутрішніх робіт, так як може передати потрібний колір за запитом клієнта;
  • Облицювання може імітувати камінь, інші матеріали, що також високо цінується дизайнерами і замовниками;
  • Фігурна форма також є відмітною ознакою дорогий облицювання. Цегла може мати форму трапеції, клиноподібну, круглу різновид. Він підійде для арок, колон і інших архітектурних рішень;
  • Обробний матеріал відмінно переносить зовнішні впливи навколишнього середовища, а також вплив відкритого вогню.

Звісно, різниця значна, і це можна зрозуміти по характеристиках цегли. Облицювальна варіант відмінно виглядає в інтер'єрі. Тому бари і ресторани, власники приватних будинків дуже люблять його використовувати для оформлення стін, особливо поруч з каміном. Це непоганий варіант прикраси приміщення і в теж час стіна, що не вимагає додаткової обробки.

Розглянемо, якими властивостями володіє матеріал. Окрім краси і міцності, а також ідеальної форми, до плюсів можна віднести низьке водопоглинання, що дозволяє застосовувати матеріал для обробки цокольних поверхів будівлі. Морозостійкість. Це дозволяє отримувати якісну обробку будівель навіть в холодних регіонах. Матеріал відмінно витримує механічні навантаження, не деформується. Будинок отримує відмінну шумоізоляцію, а сама цегла може прослужити до 30 років і вище. Також матеріал екологічний, що дуже важливо для багатьох покупців продукції. В будівлі створюється особливий мікроклімат, за рахунок того, що через пори керамічного цегли легко проходять водяні пари.

Облицювальна цегла LAND BRICK рваний скеля, колотий

Клінкерна або керамічний, а може силікатна або гіперпресована?

Клінкерна цегла застосовують не тільки для облицювання фундаменту, віконних і дверних отворів, але і для створення доріжок в саду. Це дуже міцний матеріал і на відміну від керамічної він дуже довго служить. Деякі фахівці говорять про тривалості його зносу до 100 років. Також матеріал витримує більше циклів заморожування і розморожування без втрати якості. Практично кожен будівельник вибере саме клінкерна цегла для оздоблення, хоча він коштує дорожче і важить набагато більше, ніж керамічний. Також клінкер не вимагає особливого догляду за поверхнею і не так примхливий.

Гіперпресована цегла створюється під високим тиском і складається з черепашнику або вапняку і розчину. За рахунок цього за зовнішністю він більше нагадує природний камінь. Саме тому такий матеріал часто використовують в декоративних цілях для оформлення вікон і дверей, інших завдань. Цей матеріал дешевше клінкерної цегли і має велику міцність. Якщо хочеться заощадити, то гіперпресована цегла краще вибирати з партії, яка виготовлялася не більше ніж за 28 днів до робіт. Это позволит получить доступный по цене материал, который отлично сцепляется с раствором и дает очень крепкую кладку.

Найпростіша і доступна цегла силікатна. Він не дає видимих ​​висолів, морозостійок та має гарну звукоізоляцію. Крім цього, він невибагливий. Однак його не рекомендують для облицювання фундаментів та труб через малу стійкість до відкритого вогню. Також такі вироби мають дуже велику вагу, що ускладнює будівництво.

Мінуси та недоліки облицювальної цегли

З мінусів можна відзначити: велику вагу виробу, що потребує посиленого фундаменту. Укладанням повинен займатися професіонал, тому що неможливо виправити огріхи у роботі. А також вартість облицювального матеріалу досить висока. Також власники будинків відзначають високу теплопровідність, наявність висолів на поверхні та необхідність купувати цеглу в одній партії, якщо хочеться отримати будинок в єдиному відтінку. Також фахівці інформують про те, що для укладання необхідно застосовувати спеціальні клейові або цементні склади, а при дефектах на фасаді витрата такого клею значно зростає.

Керамічна цегла також вимагає періодичного покриття поверхні, щоб уникнути впливу на неї вологи та сонця.

Облицовочный кирпич LAND BRICK

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner