Продавець УКРПОСТАВКА розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
110 відгуків
Облицювальна цегла скеля, рваний камінь - від 11.95 грн!!!Купити зараз!
+380 (95) 008-58-16
+380 (96) 913-00-85
УКРПОСТАВКА

Облицювальна цегла

Облицювальна цегла

Багато з тих, хто зараз займається будівництвом власного будинку, напевно задається низкою питань, одним з яких є яким саме матеріалом виконувати облицювання.

Цегла – це один з найдавніших будівельних матеріалів. Перші будівлі з'явилися понад 3000 років до нашої ери. Неспроста його використовували і продовжують використовувати в будівництві. Справа в тому, що цей штучний камінь крім естетичних властивостей володіє високими фізико-хімічними показниками. Про його довговічності і зносостійкості довго розповідати не ніякого сенсу. Досить просто привести в приклад будівлі і споруди, збудовані з цегли сотні і тисячі років тому.

Сьогодні цегла використовують не тільки як основну будівельну одиницю, але і в якості декору. Їм облицьовують фасади будівель, прикрашають інтер'єри і використовують як незамінний дизайнерський матеріал.

Цегла облицювальна

Компанія «УКРПОСТАВКА», маючи значний досвід у сфері виробництва та реалізації будівельних матеріалів, пропонує Вашій увазі великий вибір облицювальної цегли. Ми пропонуємо сотні варіантів колірної забарвлення і фактури цегли.

Хотілося б акцентувати увагу на тому, чому потрібно обирати саме облицювальна цегла для оздоблення фасаду. Незважаючи на дорожнечу, в підсумку, якщо скласти всі «за» і «проти», ціна його вийде дешевше, ніж вартість навісний фасадної системи. З урахуванням всіх комплектуючих і кріпильних елементів ціна навісного фасаду вийде значно дорожче. Варто відзначити, що при дотриманні необхідних будівельних технологій строк служби цегляного фасаду становить понад 100 років, чого собі не може дозволити інша система облицювання.

Багатьох цеглу в якості облицювального матеріалу бентежить так званими «висолами». Це коли на цегляному фасаді видно білі соляні розводи. Відбувається це, в основному, із-за того, що в процесі монтажу була порушена технологія кладки. Боятися цього не варто, оскільки зараз існує маса всіляких складів, усувають і запобігають ці неприємні моменти.

Облицовочный кирпич производится по нескольким технологиям и подразделяется на следующие виды: гиперпрессованный, керамический, силикатный, клинкерный и кирпич ручной формовки. Все они имеют свои плюсы и минусы и покупать кирпич следует, исходя из Ваших требований к продукции.

Гиперпрессованный облицовочный кирпич

Занимает лидирующие позиции в своем сегменте, так как он имеет большую цветовую гамму, разнообразие фактур, высокую марку прочности, обладает долгим сроком эксплуатации и имеет высокий показатель циклов морозостойкости.

Гиперпрессованный облицовочный кирпич

Керамічна облицювальна цегла

Має меншу марку міцності, ніж гіперпресована, але, в свою чергу, володіє низькою теплопровідністю за рахунок порожнин у виробі і несе менше навантаження на фундамент. Водопоглинання і морозостійкість залежать від виробника.

Керамічна облицювальна цегла

Клінкерна цегла

Славится своей высокой прочностью, так как проходит обжиг при повышенных температурах и, следовательно, имеет высокую крепость изделия и низкое водопоглощение. Он не боится морозов и агрессивного воздействия окружающей среды, а кладку из него можно вести в различных климатических зонах. Единственным его недостатком является его высокая цена, но она полностью оправдывает качество изготовленного искусственного камня.

Клинкерный кирпич

Силикатный кирпич

Занимает самую низкую ступень при выборе облицовочного кирпича, так как все технологические параметры у него ниже, чем у других видов изделий. Он рассчитан на более дешевый сегмент строительного рынка и производится по стандартной технологии.

Силикатный кирпич

Кирпич ручной формовки

Относится к «премиум» сегменту, так как он действительно производится при помощи ручного труда. Отсюда и формируется стоимость этого изделия. Но, как правило, он имеет низкий коэффициент морозостойкости, что располагает его к использованию в более теплых климатических зонах.

Кирпич ручной формовки

Детальну інформацію дивіться на сайті https://ukrpostavka.com.ua

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner