Продавець УКРПОСТАВКА розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
110 відгуків
Облицювальна цегла скеля, рваний камінь - від 11.95 грн!!!Купити зараз!
+380 (95) 008-58-16
+380 (96) 913-00-85
УКРПОСТАВКА

Процес виробництва керамічної облицювальної цегли

За все своє довге життя, а цегла винайдений багато тисячоліть тому, технологія його виготовлення перетерпіла не так багато змін. Первісним ручному формуванню додався випал, а ось удосконалень виробництво пережило безліч. До речі, керамічна цегла сьогодні один з найпоширеніших будівельних матеріалів. Роблять цеглу двома способами – пластичним формуванням і напівсухим пресуванням. Методи розрізняють по кількості вологи, що міститься в формувальної маси. Метод пластичного формування дає можливість безперервно випускати різні види цегли. Цегла, виготовлені цим методом, можуть бути повнотілими і порожнистими. Процес їх виготовлення практично однаковий. Різниця лише в тому, що для виготовлення саману вимагається ретельна підготовка сировини.

керамічна облицювальна цегла

Багато заводи використовують відразу кілька сортів глини. В основному, це червона і біла глина. На складі глина розкладається по сортам, після чого в певних пропорціях змішуються і надходить на переробку. Після грубого помелу шматки глини ретельно подрібнюють, а потім за допомогою спеціальних конвеєрів відбувається послідовне подальше подрібнення глиняної маси і видалення дрібних камінних включень. Потім у змішувачі глиняна маса зволожується і ретельно перемішується. Тут же глині домішуються необхідні добавки. На завершення першого етапу пресами формується брус, тобто заготівля майбутніх цеглин. Далі відформований брус розрізається на окремі вироби, так звані цегла-сирець. Обпалювати відразу цегла-сирець не можна, так як на цьому етапі він має дуже високий вміст вологи і при випаленні просто потріскається. Тому цеглини спочатку сушать. Цей процес є обов'язковим. В процесі сушіння волога, що міститься в виробах, перемішується з внутрішніх областей до поверхні, стикається з теплим повітрям і випаровується. У результаті звільняється місце між частинками глини, відбувається зменшення об'єму виробів або їх усадка. Температура сушіння і випалу, а також темп зростання температури відіграють важливу роль у процесі виготовлення цегли. Волога починає випаровуватися при нагріванні виробів в діапазоні температур від 0 до 150 градусів Цельсія. Після завершення сушіння цегла відправляється на випал в спеціальні печі.

На сьогоднішній день сучасні технології виробництва і цехи з унікальним обладнанням дозволяють випускати продукцію найвищої якості. На багатьох цегельних заводах працюють висококваліфіковані фахівці, які відповідають за розмір цегли, його колір і структуру. В лабораторіях здійснюється контроль якості не тільки сировини, з якого виготовляється цегла, але і самої продукції на всіх етапах виробництва.

керамічна цегла

Цегельний завод повинен мати всі необхідні сертифікати якості, що підтверджують його унікальні характеристики.

Метод пластичного формування дозволяє випускати безліч різних цеглин. Однак продовжимо знайомитися з процесом народження глиняного бруска. На завершальній стадії його чекає випал. Цегла-сирець відправляється в піч, все ще маючи невелику кількість вологи. Час на випал партії виробів, як правило, становить 6-8 годин. Після випалу структура вироби повністю змінюється. Тепер це кам'яноподібний предмет – водостійкий, міцний, стійкий до перепадів температур, а також володіє іншими корисними властивостями. До речі, необхідно відзначити, що наявність пустот в цеглі призводить не тільки до поліпшення якості виробу, зменшення маси або теплопровідності, а також до поліпшення процесу виробництва. Вироби швидше проходять процес сушіння. Порожнечі, що дають можливість прискорити прогрівання всього виробу і тим самим знизити витрату палива, яка витрачається на сушіння і випал.

На завершальній стадії готові цеглу надходять на склад готової продукції, де і чекають своєї години, щоб послужити прекрасним будівельним матеріалом при будівництві нових житлових будинків.

Цегла дозволяє зводити всі, починаючи від парканів та гаражів, закінчуючи розкішними котеджами і багатоповерховими будівлями. Керамічна облицювальна цегла здатний перенести будь-які погодні умови, надаючи домівках природну красу. Саме цей цегла допомагає надати старому фасаду нове життя на десятки років.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner