Як правильно фарбувати стіни та стелі у ванній і яку фарбу вибрати?
До лакофарбових матеріалів, призначених для приміщень з підвищеною вологістю, пред'являються завжди особливі вимоги. Поверхні повинні витримувати тривалий та інтенсивний вплив вологи і багаторазове миття. Для забезпечення міцності і чистоти поверхні фарба повинна містити противоплесневые компоненти, а також володіти брудо-та водовідштовхувальними властивостями. До того ж матеріали повинні бути безпечними для здоров'я.
Дизайнери воліють бути вільними у виборі кольору. Багато виробників фарб пропонують в цьому відношенні безмежні можливості за бажанням клієнта. Фарби використовуються для виробничих приміщень, передпокоїв, сходових клітин, шкіл, в басейнах, а також інших різних громадських закладах. Щодо класифікації та місії будівельних матеріалів покривні фарби повинні ставитися до вищого класу М1, тобто практично не мати запаху і не виділяти шкідливих для здоров'я речовин.
Комплексна система фарбування в приміщеннях з високою вологістю повинна складатися з наступних компонентів: вологостійкої шпаклівки, вологостійкого клею, маси для закладення швів, скловолокнистих шпалер, влагоизоляционной грунтовки і самої покривний фарби.
Скловолокнисті шпалери забезпечують поверхонь стійкість до стирання, немов армуючи її. При цьому існує широкий вибір малюнків і рельєфів. Скловолокнисті шпалери і фарба утворює безшовну гідроізоляційну поверхню. При цьому фарба наноситься звичайним способом – валиком або пензлем. Необхідно зазначити, що витрати на забарвлення приблизно в два рази менше, ніж витрати на облицювання тієї ж площі кахлем.
Якщо у ванній кімнаті виявлено місця утворення цвілі, необхідно перед нанесенням фарби з'ясувати причину її виникнення. Перед фарбуванням потрібно видалити скребком відшаровуються поверхні і очистити поверхню від пилу і бруду. Потім поверхня повинна висохнути. Вибоїни і нерівності треба вирівняти за допомогою вологостійкої шпаклівки. Висохлі і отшпатлеванные місця шліфуються до отримання гладкої і рівної поверхні. Потім на поверхню рівномірно наноситься влагоізоляціонние грунтовка. Час її висихання не менше години. Повторно потрібно пройтися грунтовкою по кутах і важкодоступних місцях. Далі на суху поверхню наноситься вологостійкий клей на ширину одного полотна скловолокнистих шпалер. Потім шпалери треба щільно притиснути і вирівняти пластмасовим шпателем. Клей повинен наноситися на стіну досить товстим шаром. Шпалери наклеюються на стіну стик в стик. Необхідно стежити за тим, щоб стики шпалер не припадали на кути. На наступний день після поклейки шпалер знову наноситься влагоізоляціонние грунтовка і після її висихання наноситься фарба. Фарбується поверхню в два шари, причому міжшарова витримка повинна бути не менше 4-х годин. Щойно пофарбована поверхня сохне в залежності від типу фарби.
Використовуйте фарбу завжди за призначенням. Перед початком роботи уважно прочитайте інструкцію та рекомендації, зазначені на упаковці.
- Виробництво гіперпресованої цеглиВиробництво гіперпресованої цегли - основні етапиВиробництво гіперпресованої цегли
- Облицовочный черный кирпич LAND BRICK полнотелый гладкийЧерный облицовочный кирпич с гладкой лицевой поверхностьюОблицовочный черный кирпич LAND BRICK полнотелый гладкий