Акрилові фарби. Характеристики та застосування.
Кожна людина бажає, щоб його житло або офісне приміщення виглядало стильно і комфортно. Ми всі хочемо підкреслити власну індивідуальність і створити сприятливу атмосферу.
На сьогоднішній день фарбування – один з найпопулярніших видів обробки стін і стель. Довгі роки він був забутий, але зараз з'явилися нові технології, нові фарбувальні склади, так і зовнішній вигляд пофарбованої стіни абсолютно змінився і став надзвичайно модний. Правда є один нюанс – фарбування вимагає ретельну підготовку до ремонтних робіт. Адже фарба не приховає ні тріщин, ні нерівностей.
Акрилові фарби мають ряд значних переваг. По-перше, вони універсальні. Вони підходять як для внутрішньої, так і для зовнішнього оздоблення приміщення. Пов'язано це з тим, що вони практично не бояться сонця, води і температурних коливань. Подібно іншим водно-дисперсійним фарбам, акрилові можуть розбавлятися водою і після висихання стають стійкі до води. Багато вважають акрилові фарби дорогими. Це марно. Акрилова фарба швидко окупиться завдяки своїй стійкості і тривалого терміну служби. І, нарешті, третій, великий плюс акрилових фарб – це екологічна безпека, так як не виділяють шкідливих речовин не при нанесенні, не при експлуатації покриття. Що ж стосується зручності в роботі, тут акрилові фарби поза конкуренцією: вони не течуть, а випадкові забруднення на них легко витираються вологою ганчіркою. Та й інструмент після них очищається звичайною водою з пральним порошком.
Акрилові фарби можна наносити дуже тонким шаром. При цьому переживати за те, що загубиться яскравість і насиченість колірної гами, не варто. Крім того фарбування акриловими фарбами є дуже стійкою до вологого стирання. Тобто її можна застосовувати навіть у ванних кімнатах. Покриту ними поверхню можна скільки завгодно мити, терти і надраивать очисниками. Крім цього акрилові фарби характеризуються хорошою паропроникністю, завдяки чому під обробкою не утворюється і не накопичується конденсат, здатний спровокувати відшарування від стін.
На сьогоднішній день акрилові фарби застосовуються не тільки для фарбування виштукатурюють покриттів, але і для дерев'яних, бетонних і цегляних стін, а також для шпалер під фарбування і стеклообоев. Колірна палітра акрилових фарб дуже багата і нараховує сотні і тисячі відтінків.
Для начала покраски акриловыми красками следует удалить со стен все то, что осталось от прошлого интерьера. Потом хорошо помыть рабочую поверхность, так как покраска выявит все недостатки, включая и мелкие трещины. Если поверхность имеет неровности, то следует их устранить, ведь идеально ровная и гладкая поверхность всегда радует глаз. После обязательно обезжирьте поверхность, чтобы на ней не было жировых и восковых пятен. Шпатлевку на подготовленные стены следует наносить слоем до 5 миллиметров. Если нанести больше, то она может не просохнуть, потрескаться и отслоиться. Наносити шпаклівку тільки в світлий час доби, а краще додатково висвітліть оброблювану стіну. Це дасть можливість побачити всі недоліки. Щоб шар вийшов рівним при нанесенні шпаклівки на стіну середнім або малим шпателем, його треба тримати під кутом 30 градусів. Ніколи не виливайте залишки шпаклівки в каналізацію щоб уникнути засмічення.
Після того як стіни і стеля пошпакльвані їх необхідно ґрунтувати. Грунтовка повинна підходити як для сухого, так і для вологих приміщень. Коли ґрунтовка висохне, ретельно обробіть шорсткі поверхні нождачной папером. Не забувайте, якщо використовувана шкурка втратила свою зернистість, візьміть новий шматок.
Тепер, коли стіни рівні, можна сміливо братися за фарбування. Фарбувати можна пензликом або валиком. Валик повинен мати довгу ручку, щоб не використовувати драбину. Що стосується самого процесу нанесення акрилових фарб, то він нічим не відрізняється від стандартних способів. На великі поверхні фарбу краще наносити ворсистим валиком, не поспішаючи, смуга за смугою. Для кращого результату краще наносити фарбу поступальними рухами зверху вниз, потім ліворуч, праворуч і знову зверху вниз.
- Виробництво гіперпресованої цеглиВиробництво гіперпресованої цегли - основні етапиВиробництво гіперпресованої цегли
- Облицовочный черный кирпич LAND BRICK полнотелый гладкийЧерный облицовочный кирпич с гладкой лицевой поверхностьюОблицовочный черный кирпич LAND BRICK полнотелый гладкий