Цегляна кладка з утеплювачем
Цегляна кладка з утеплювачем.
Сьогодні будівництво житлових і громадських будівель немислимо без використання сучасних комплексних рішень, що відповідають вимогам енергетичної ефективності та відповідних будівельних норм щодо забезпечення теплозахисту. Одним з таких рішень є спорудження тришарових утеплених стін. Три шару системи складаються з несучої частини стіни, шару кам'яної вати і цегляного шару. Система може виконуватися як з повітряним зазором, так і без нього. Таке рішення застосовується в якості несучої і самонесуча огороджувальна конструкція монолітно-каркасних будівель різного призначення. Система володіє цілим рядом переваг. Крім естетично привабливого зовнішнього вигляду фасаду, цегляна облицювання стійка до зовнішніх механічних впливів, а також не вимагає фарбування і оновлення протягом всього періоду експлуатації.
Зведення цегляної кладки.
Перш за все, переконайтеся в наявності на фундаменті гідроізоляційної відсічення з рулонних бітумних матеріалів, яка буде захищати конструкцію стіни від вологи знизу. Монтаж починаємо з укладання першого ряду облицювальної цегли і ведемо поетапно – по 8 рядів. З самого початку необхідно вибудувати чітку геометрію майбутніх стін будови і виставити їх по рівню. Далі укладаємо цегла будівельний розчин. Вертикальні шви між цеглинами вирівнюємо за допомогою квадратного металевого прутка. Шви акуратно затираємо розчином і загладжується спеціальним шпателем. Щоб лицьова кладка була красивою і рівною, однаковість горизонтальних швів забезпечуємо за допомогою металевого прутка. Доводимо облицювання до рівня 8 рядів, що відповідає висоті кладки 600 міліметрів. Після цього монтуємо несучу частину стіни.
Монтаж тепло-, звукоізоляції.
Для утеплення тришарових стін рекомендується використовувати теплоізоляційний матеріал на основі кам'яної вати. Такий матеріал абсолютно не горючий, відрізняється довговічністю, хорошою паропроникністю і не дає усадки під час експлуатації. Базальтовий утеплювач представляє собою плити з кам'яної вати різних розмірів. Плити встановлюються в простір між несучою та облицювальної кладкою і притискаються до несучої частини стіни. Між утеплювачем і лицювальним шаром рекомендується залишити вентиляційний зазор шириною 20-40 міліметрів. Вентиляція в повітряному зазорі між утеплювачем і цегельною обробкою забезпечується за рахунок продухів останньої. Отвори – продухи, які можуть представляти собою незаповнені розчином шви або спеціальні шовні вентиляційні решітки, робляться в стіні зверху і знизу кожні 3 метри по висоті і метр по ширині.
Встановлення гнучких зв'язків.
Гнучкі зв'язку, які забезпечують цілісність усієї конструкції - це важливий елемент системи. Рекомендуємо застосовувати гнучкі зв'язки з засувками-обмежувачами для створення повітряного зазору, які для надійного з'єднання з будівельним розчином складаються із склопластикового стержня з циліндроконічних анкерним розширенням по краях. Кількість гнучких зв'язків визначається з розрахунку несучої стіни. Зазвичай воно дорівнює 4-5 штук на один квадратний метр. Зв'язку встановлюються горизонтальні шви цегельної кладки з кроком по ширині не більше 600 міліметрів, стільки ж або 8 рядів цегляної кладки встановлюються по висоті. Глибина установки стрижня гнучкої зв'язку в шов кладки в облицювальному і несучому шарах повинна становити не менше 90 міліметрів. Надіта на стрижень розпірна шайба фіксує теплоізоляцію до несучої стіни, і забезпечує повітряний зазор. Товщина захисного шару розчину від краю стрижня до площини фасаду за умовами пожежної безпеки повинна становити не менше 20 міліметрів. Відстань від вертикальних швів кладки до зв'язку має бути не менше 60 міліметрів. Після того, як всі зв'язки встановлені, слід приступати до монтажу наступного ряду облицювальної цегли. Щоб повітряний зазор не потрапляли частинки будівельного розчину і не перекривали його, потрібно застосовувати тимчасові рейки, розташовані впритул до кладки з внутрішньої сторони. Таким же чином потрібно продовжувати вести монтаж до самого перекриття.
Цегляний фасад.
Зовнішній вид цегляного фасаду виглядає як цілісна будова, але воно має свій секрет. Наявність кам'яної вати всередині кладки забезпечує надійний захист будинку від холоду. Повітряний зазор запобігає накопиченню вологи усередині конструкції, що збільшує термін служби системи в цілому. Фасад є важливою частиною – справжнім обличчям будівлі і від того, наскільки грамотно він влаштований, залежить його довговічність і надійність. Система шаруватої кладки з ефективною теплоізоляцією на основі кам'яної вати – запорука тепла, затишку і тиші у Вашому домі.
- Виробництво гіперпресованої цеглиВиробництво гіперпресованої цегли - основні етапиВиробництво гіперпресованої цегли
- Облицовочный черный кирпич LAND BRICK полнотелый гладкийЧерный облицовочный кирпич с гладкой лицевой поверхностьюОблицовочный черный кирпич LAND BRICK полнотелый гладкий